Про нас

ТзОВ ”БЕСТ-ЛІНК”, масштабний регіональний
телекомунікаційний оператор.

about

Ми — ТзОВ ”БЕСТ-ЛІНК”, масштабний регіональний телекомунікаційний оператор, який постачає якісні телекомунікаційні послуги в Червоноградському, Львівському та Луцькому районах, за допомогою власних оптоволоконних мереж та безпровідних каналів.

Своєю улюбленою роботою ми займаємося з 2005 року. 30 червня є офіційною датою заснування ”БЕСТ-ЛІНК”. За цей час ми зарекомендували себе , як провайдер надійного , якісного, доступного Інтернету та додаткових послуг.

Ми постійно підвищуємо якість сервісу, пропонуючи нові, вигідні тарифи і збільшуємо кількість послуг, розширюємо зону покриття, використовуючи найбільш якісні і надійні технології. Тим самим ми прагнемо досягти максимального комфорту для наших абонентів.

”БЕСТ-ЛІНК” співпрацює з навчальними закладами регіону, забезпечуючи підвищення рівня освіти, науково-технічного і культурного розвитку за рахунок розширення можливостей систем інформаційного обміну, впровадження у навчальний процес сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Технології БЕСТ-ЛІНК

Ми намагаємося завжди бути на вершині прогресу і йти в ногу з новітніми досягненнями.

”БЕСТ-ЛІНК” першим у містах Сокаль , Радехів , Жовква, Горохів впровадив технологію «Оптика в будинок » ( FTTB ) , забезпечивши тим самим найвищу якість і надійність зв’язку .

Ми не тільки будуємо оптоволоконні магістралі для підключення нових клієнтів , але і постійно модернізуємо діючі мережі , підвищуючи якість послуг для існуючих абонентів , адже для нас важливо надавати якісну послугу кожному.

Застосування сучасних технологій в галузі зв’язку та комунікацій дає нам можливість запропонувати жителям міста високошвидкісний, надійний і доступний Інтернет .

В даний час нами освоєна технологія « Оптика в приміщення » ( FTTH ) - підключення оптоволокном кінцевих користувачів в багатоквартирних і приватних будинках , що ще більше підвищує надійність зв’язку для тих , кому важливий безперебійний доступ до мережі.

Технології, які використовувалися при організації нашої мережі, дозволяють нам забезпечувати пропускну здатність до 10Гб/сек, що задовольнить запити найвибагливіших замовників.

Ми використовуємо обладнання від світових лідерів, що забезпечує найвищу якість надаваних послуг.

Маючи в наявності великий резерв оптичного кабелю, ми можемо організовувати траси безпосередньо від нашого технічного майданчика до офісу замовника, тим самим виключаючи проміжні точки . Отже, підвищується якість і стабільність.

На жаль, дротові технології не можуть забезпечити однаково якісні послуги зв’язку в будь-якій точці нашого регіону. Але розвиток телекомунікаційних технологій подарував світу серйозну альтернативу — безпровідний Інтернет. Інтернет підключення цього типу є універсальним, оскільки працює на великих відстанях і підходить для більшості населення.

Воно дозволяє з’єднати точки доступу Wi - Fi між собою, а також з іншими об’єктам для створення єдиної мережі. Також підключення інтернет забезпечує безпровідний широкосмуговий доступ і можливість організації високошвидкісних сервісів передачі даних швидко адаптувався до новинок, і сьогодні є можливість вибрати безпровідні Інтернет послуги, що відповідають індивідуальним вимогам за швидкістю каналу і вартістю послуг.

Система контролю виконує обробку помилок, конфігурацію, облік ресурсів, управління продуктивністю і безпекою, а єдиний стандарт гарантує взаємну сумісність пристроїв.

Інтернет послуги від ”БЕСТ-ЛІНК”- це, в першу чергу, висока якість сервісу і адекватні прозорі тарифи. Вибираючи наше Інтернет підключення, Ви вибираєте кваліфіковану техпідтримку, моментальне реагування нащонайменші проблеми, оперативне усунення їх досвідченими фахівцями і швидкий безмежний Інтернет завжди, коли він потрібен.

Наші клієнти - це люди, які в першу чергу цінують якість і прогресивні технології. Для наших абонентів ми завжди прагнемо бути кращими, пропонувати їм найбільш широкий спектр послуг.

Колектив та обслуговування

Ми пишаємось нашими фахівцями, які володіють значним досвідом роботи у поєднанні з кваліфікацією в області Інтернет та здатні знайти рішення практично будь-якої проблеми.

“БЕСТ-ЛІНК” - більше, ніж просто Інтернет- провайдер. Пропонуючи клієнтам все нові і нові сервіси , освоюючи і просуваючи нові технології, Компанія росте і розвивається. І разом з Компанією росте і розвивається її колектив . Наші фахівці щодня працюють над тим , щоб наші клієнти відчули турботу про себе.

Ми невпинно прагнемо до підвищення якості обслуговування і шукаємо підхід до кожного абонента: серед наших співробітників проводяться тренінги та курси підвищення кваліфікації. Ми прагнемо підтримувати зворотний зв’язок з абонентами, щоб по «гарячих слідах» врахувати всі побажання в наданні якісного сервісу.

Наш сall - центр готовий відповісти на Ваш дзвінок за багатоканальним телефоном. Якщо проблема не може бути вирішена в телефонному режимі, служба техпідтримки готова виїхати на місце і усунути виникнуті проблеми

Ми пишаємось професіоналізмом наших співробітників і усвідомлюємо, що своїм позитивним іміджем “БЕСТ-ЛІНК” багато в чому зобов’язана саме їм!