Актуальні

акції

discount

Приведи друга

Якщо Ви є абонентом компанії «БЕСТ-ЛІНК» і регулярно користуєтеся її послугами, у Вас є унікальна можливість взяти участь у Акції «Приведи друга». Замість того, щоб оплачувати послуги інтернету, просто беріть участь у популяризації якісного інтернету у своєму місті і компанія поповнить Ваш рахунок самостійно! Якщо у Вас багато знайомих і друзів, які теж хочуть користуватися інтернетом - просто порекомендуйте їм нашу компанію. Приводьте все більше і більше друзів і забудьте про абонплати!

За кожного приведеного друга, Ви отримаєте суму бонусів у розмірі 100% від вартості свого тарифного плану. І найголовніше, що сума бонусів множиться на кількість приведених друзів.

Вже знайшли людину яка хоче користуватись якісним, швидкісним інтернетом за низькою ціною? Тоді завітайте до нашого офісу у Вашому місті, або заповніть онлайн-заяву на нашому сайті

Все, що Вам потрібно — це порекомендувати своїм друзям, чи знайомим підключитись до інтернету від “БЕСТ-ЛІНК”, та отримати приємні бонуси.

Приведіть свого друга сьогодні — завтра за Вас це зробить хтось інший!

Кредит довіри

Суть послуги: якщо у Вас закінчилися гроші на особистому рахунку, але Вам терміново потрібен Інтернет, Ви можете відновити доступ миттєво під гарантію оплатити послуги протягом трьох днів.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГИ:

1. При активації послуги відкладених платежів Вам на рахунок зарахується необхідна сума для відновлення доступу до мережі Інтернет.

2. Після закінчення терміну дії послуги відкладених платежів, ця сума анулюється.

3. Активація послуги відкладених платежів можлива тільки один раз, до моменту погашення заборгованості. Після оплати боргу у Вас знову з'явиться право використання послуги.

4. Активуючи послугу відкладених платежів, Ви гарантуєте оплату абонентської плати за поточний місяць у повному обсязі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Відкладений платіж - це не послуга доступу в кредит і не оплата 3-х днів. Це можливість абонентам, які забули оплатити послуги, миттєво включити собі інтернет і оплатити послуги протягом 3 днів.Активувати послугу.

*Повторна активація послуги: Вартість повторної активації послуги "Відкладений платіж", терміном на 10 днів, складає 10 грн. Вартість тарифного плану залишається без змін.

Оплати вигідно - отримай інтернет безкоштовно!

Інтернет провайдер "БЕСТ-ЛІНК" надзвичайно вдячний за довіру нашим постійним абонентам. Тому пропонуємо Вам скористатися бонус-програмою “Оплати вигідно - отримай інтернет безкоштовно!”, яка дозволяє отримати більше місяців користування інтернетом за ті самі кошти.

При оплаті абонплати за 6 місяців - отримуй в подарунок місяць безкоштовного* доступу в Інтернет!

При оплаті абонплати на рік вперед - отримуй в подарунок 2 місяці безкоштовного** доступу в Інтернет!

Здійснити оплату можна в Вашому Особистому кабінеті.

Тобто, за умовами акції абоненти, які поповнюють свій баланс на суму, що дорівнює річній вартості свого тарифного плану, отримують додатково два місяці БЕЗКОШТОВНО**.

Для участі у програмі Вам необхідно:

1. Оплатити користування, послугами нашої компанії, на 6-ть або 12-ть місяців одним платежем.

2. Повідомити про бажання скористатися бонус-програмою зручним для Вас способом.

3. Даною пропозицією можуть скористатися всі користувачі (крім юридичних).

*на ваш особистий рахунок буде додатково зарахована сума, яка рівна вартості вашого місячного тарифного плану, без врахування додаткових послуг.

**на ваш особистий рахунок буде додатково зарахована сума, яка рівна подвійній вартості вашого місячного тарифного плану, без врахування додаткових послуг.